KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15527135
nr 1552 7135
Charles Auffret
(1929-2001), Frankrike
Etsning, diptyk + teckning, Signerad, yttermått inklusive ram: 38x31-54x37 cm
Charles Auffret, fransk konstnär född 1929, död 2001.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:28:08